“Artık Erdoğan Kaybediyor, Partisi Değil”

24.07.2019 16:29

216 Kişi Okumuş

0 Yorum

“Artık Erdoğan Kaybediyor, Partisi Değil”
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eleştiriler sıraladığı bir video yayınladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la geçmişte siyaset yaptıklarını belirten Karamollaoğlu, AKP’nin kurulmasına yardımcı olanların Milli Görüş’ün önünü kesmek isteyenler olduğunu iddia etti.

AKP’nin uyguladığı politikaların Türkiye’nin menfaatine olmadığını belirten Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu yanlışlardan dönmesi gerektiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dostane uyarı yaptığını belirten Karamollaoğlu, konuya ilişkin şu ifadelere yer verdi:

“Tekrar sesleniyorum Sayın Cumhurbaşkanı, geçmişte bizim arkadaşımızdı. Birlikte yol yürüdüğümüz kişilerden, değer verdiğimiz insanlardan ama politikaları yanlış! ‘Men dakka dukka’ derler, ne yaparsanız başınıza o gelir. Bizden koptukları zaman, biz yanlış yaptığımızdan dolayı değil, bizim doğrularımızın önünü kesmek isteyenlerle işbaşı yaptıkları için ayrıldılar. Görsünler bunu, bu şaka değil. Şimdi kendi yanlışlarından dolayı bir grup arkadaş diyor ki ‘arkadaş bu iş böyle gitmez, Türkiye böyle düzelmez’ diyor. Bunu görecek Sayın Cumhurbaşkanı’nın kendisi, görmezse düzelmez. Seçimlerde neden oy kaybediyor? Bunu kendisi görecek, bilecek! Artık kendisi oy kaybediyor partisi değil. Allah rızası için…Hakikaten biz düşman değiliz, biz dostuz, dost olmamız icap eder; ama bu şekildeki tavırlarla da memleketi düzeltmesi mümkün değil.”

İlgili Terimler :

YORUMLAR