Akşener genel merkez binasını inceleledi

30.09.2017 16:50

Kişi Okumuş

0 Yorum

Akşener genel merkez binasını inceleledi

Yeni parti kurma hazırlıklarını sürdüren Meral Akşener, A takımı ile birlikte yeni partisinin Genel Merkezinde inceleme yaptı. Akşener, tadilat çalışmaları devam eden genel merkez binasını, baret takarak dolaştı. 25 Ekim için anlaştıkları otelin bundan caydığını hatırlatan Akşener ” Korkunun ecele faydası yok. Yolumuzdan dönmeyiz. Biz 25 Ekim’de partiyi kuruyoruz. Gerekirse çadır kuracağız partiyi milletle buluşturacağız” dedi.

Meral Akşener burada yaptığı açıklamada, partisinin kuruluşu nedeniyle, Ankara Marriott Otel’de düzenlemeyi planladıkları etkinliği de ‘’mecburen” iptal ettiklerini açıkladı.

FOTO:SÖZCÜ - Yavuz ALATAN/ Akşener tadilat çalışmasını yürüten işçilerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

 FOTO:SÖZCÜ – Yavuz ALATAN/ Akşener tadilat çalışmasını yürüten işçilerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

“GEREKİRSE ÇADIR KURARIZ”

25 Ekim’de yapılacak kuruluş töreni için otelle ön anlaşma yaptıklarını belirten Akşener ‘’Ancak otel yönetimi daha sonra bu anlaşmadan vazgeçti. Bir el partimizi engellemek için elinden geleni yapıyor” dedi.

FOTO:SÖZCÜ/Yavuz ALATAN - Akşener'e A Taktımı da eşlik etti.

 FOTO:SÖZCÜ/Yavuz ALATAN – Akşener’e A Taktımı da eşlik etti.

Akşener sözlerini şöyle sürdürdü: ‘’Tarih tekerrürden ibaretmiş. Dün benzeri durumlarla karşı karşıya kalan Erdoğan’ın, bugün parti yolunu tıkamasına yol açtığını gözlemlemiş durumdayız. Milletle birlikte bariyerleri yıkıp geçeceğiz. Korkunun ecele faydası yok. Yolumuzdan dönmeyiz. Biz 25 Ekim’de partiyi kuruyoruz. Gerekirse çadır kuracağız partiyi milletle buluşturacağız”

Sozcu.com.tr – Yavuz Alatan’ın haberi

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz