Kars Artık İyi Olmak Zorunda!

29.01.2018 00:09

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kars Artık İyi Olmak Zorunda!

Mustafa Küpeli
mustafakupeli36@gmail.com

Asırların şehri, Cumhuriyet şehri, gazi şehri, şehitler şehri,
Vefalı şehir, gariban şehir.
Artık geçit yok olumsuz yaşamaya.
Artık boyun eğmek yok kadere.
Yolumuzu çizmenin zamanı geldi, artık susmak yok..
İYİ olmanın zamanı geldi. Hak ettik, hakkımız. Haşa devletimize saygısızlık etmiyoruz, devlet babanın şefkati, sıcaklığı, sevecen yüzü, bizede gelsin artık.
Kars İYİ olmayı çoktan hak etti.
Ama!!
Aması şu; İYİ düşün kardeşim, şapkanı önüne koy. Biz nerde hata yapıyoruz, yıllardır nerde hata yaptık. Çok basit bir soru, biz nerde hata yapıyoruz ?
Bizden olsun çamurdan olsun zihniyetini bertaraf edeceğiz.
Beceriksiz, vasıfsız, mıymıntı siyasetçileri elimizin tersi ile iteceğiz.
Geçmişte ister belediye başkanı olsun, ister milletvekili olsun, aday olmaları halinde, biz onları tekrar destekler, tekrar önce oturdukları makama geri getirirsek ,işte nerde hata yaptık sorusunun cevabını bulmuş oluruz..Yok artık öyle yağma, beceriksizlerin yaptığını sandığı saçma sapan makyajla bizleri kandırdılar, yapacakları bir öncekinden hiç bir farkı olmayacak kardeşim ..
Seçimi kayıp eden, Ankara, İstanbul, İzmir’de bizim paralarımızla keyif zevk-i sefadalar bilesiniz..Kars’ta yaşayan Kars’ı bilen bizlerle soğuğu, ayazı yiyen, çamuru çiğneyen lazım..
Eskilere ödün vermek yok, onların görevi bitmiştir. Miladı dolmuştur, bizden uzak Allah’a yakın..Kars bu defa İYİ olmazsa, bir daha olması imkansız..
İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz