Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a girişi engellenirse ne yapacağı ortaya çıktı

05.07.2017 18:42

Kişi Okumuş

0 Yorum

Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a girişi engellenirse ne yapacağı ortaya çıktı

Adalet Yürüyüşü’ne devam eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İstanbul’a girişinin engellenmesi durumunda ne yapacağı belli oldu. CHP PM üyesi Mehmet Ali Çelebi de sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj yazdı. Çelebi, “Kılıçdaroğlu, İstanbul’a almazlarsa oturma eylemi başlatacak” diye yazdı. Bu arada yürüyüşün 21’inci gününde emniyet güçlerine ait araçlar kortejin solunda adeta bir duvar oluşturarak karşı şeritten gelebilecek tehlikelere karşı tedbir aldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, CHP’li vekil Enis Berberoğlu’nun tutuklanması sonrasında başlattığı “Adalet Yürüyüşü” 21. gününe girdi. Kemal Kılıçdaroğlu, Kocaeli’de parti MYK’sını topladı. CHP PM üyesi Mehmet Ali Çelebi de sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj yazdı. Çelebi, “Kılıçdaroğlu, İstanbul’a almazlarsa oturma eylemi başlatacak” diye yazdı.

Kılıçdaroğlunun İstanbula girişi engellenirse ne yapacağı ortaya çıktı

KAÇ KİLO VERDİĞİ YÖNÜNDEKİ SORULARI YANITLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sinema sanatçısı Hakan Balamir’in hayatını kaybetmesi nedeniyle yakınlarına başsağlığı dileyerek, “Hakan Balamir sinema dünyamızın en önemli sanatçılarından birisiydi ve hayatını kaybetti. Yakınlarına, sanat dünyasına başsağlığı diliyoruz. Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.

Yürüyüş sırasında zayıflayıp zayıflamadığının sorulduğunu belirten Kılıçdaroğlu, “Zaman zaman soruyorlar zayıfladın mı, kilo verdin mi? diye. Kemerde bir ilik kazandım onu ifade etmek isterim. Ama öyle 5 kilo vermem söz konusu değil” diye konuştu.

ARAÇLARLA ÖNLEM ALINDI

Polis ve jandarma bugünkü ’Adalet Yürüyüşü’ sırasında olağanüstü önlemler aldı. Yürüyüşe katılanlar, D-100 karayolunun ulaşıma kapatılan İstanbul yönünde yürürken, emniyet güçlerine ait araçlar ise yolun sol şeridinde ilerliyor. Emniyet güçlerine ait araçların sol şeritten gitmesi ile ulaşıma açık olan Ankara yönünden gelebilecek her hangi bir saldırı ihtimaline karşı da önlem alındığı belirtildi. Yürüyüşte Körfez Hereke Mahallesi geçilerek konaklama yapılacak Dilovası Tavşancıl mevkiine ulaşıldı.

Kılıçdaroğlunun İstanbula girişi engellenirse ne yapacağı ortaya çıktı

hurriyet.com.tr

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz