Martin Linnes’ten Sabri Sarıoğlu yorumu

05.07.2017 20:05

Kişi Okumuş

0 Yorum

Martin Linnes’ten Sabri Sarıoğlu yorumu

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu Martin Linnes, bu sene ligin kendileri için farklı geçeceğini söyleyerek, “Normalde kamp sonrası ilk maç ligde olur, biz şimdi Avrupa oynayacağız. Diğer sezonlara göre farklı bir lig olacak” dedi. Linnes takımdan ayrılan Sabri Sarıoğlu ile ilgili görüşlerini de söyledi.

Slovakya’nın başkenti Bratislava’nın Samorin kasabasında kamp yapan Galatasaray’da Martin Linnes, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Norveçli oyuncu, pozisyonu ile ilgili kendisine yöneltilen bir soruya, “Şu ana kadar hoca ile bir konuşmamız geçmedi. Yaptığımız antrenmanlara bakarsak hep sağ bek pozisyonda oynadım. Kim gelirse gelsin önemli değil. Benim katkı vermem, hocanın tercih etmesi halinde görevimi yapmam önemli. Odaklandığım konu bu” şeklinde cevap verdi. Martin Linnes, takımdan ayrılan Sabri Sarıoğlu’nun önemli bir isim olduğunu da belirtti.

Pozisyon olarak kendisini sağ bekte daha rahat hissettiğini ifade eden Linnes, “Asıl mevkim sağ bek. Hocam bana ‘sol bekte sana ihtiyacım var’ demişse ve ben kendimi görevimi yaptıktan sonra iyi hissetmişsem mesele yok. Önemli olan takıma katkı verebilmek. Her iki tarafta oynayabilmek benim için bir avantaj. İki tarafta da takıma faydalı olmak için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Sözcü

İlgili Terimler :

YORUMLAR