İranlı General İsrail’i Tehdit Etti

19.09.2017 11:37

Kişi Okumuş

0 Yorum

İranlı General İsrail’i Tehdit Etti

İran İslam Cumhuriyeti Ordusu Genel Komutanı Tuğgeneral Musevi, Yüce Allah’ın yardımıyla bugün kendilerini öz güven ve kudretin doruk noktasındayken her yerde ve her seviyede İslam İnkılabının ülkü ve değerlerini savunmaya hazır olduklarını bildirdi.

Komutan Musevi yaptığı açıklamada; ABD’deki bir karar alma merkezinin muhtelif çözüm yollarını Amerikan yöneticilerine önermiş olduğuna temasla, aynı merkezin olabilecek tek çözüm yolunun İran’ın kudretini kabul edip, bu ülke ile teamül içine girmek olduğu kanaatine vardığını ifade etti.

Ordu Genel Komutanı, son sıralarda Siyonist yetkililerin İran’ın Suriye’deki varlığı hakkında ölçüsüz ifadeler kullandığına dikkat çekerek, şöyle dedi: Bu bağlamda iki cümleye değinmek isterim. Siz değerli kardeşlerimiz tarihten biliyorsunuz ki Muhtar işin başında lanet olası İbn-i Saad’e bir şart karşılığında aman verdi ve bu şartı yerine getirmeyince İbn-i Saad’ı öldürdü. Gelecek 25 yıla kadar Siyonist rejim diye bir şey olmayacağından eğer söz ediyorsak, tam 25 yıl yaşayacağı anlamına gelmemektedir. Bu fırsat için ileri sürülen şart da şu bilinen cümledir: Siyonist rejim en ufak bir hata yaparsa, Hayfa ve Tel-Aviv yerle bir olacak.

Tümgeneral Musevi, bu işgalci Siyonistlerin cinayetlerini unutmadıkları ve unutmayacaklarını ifade ederek, “Siyonist rejim başını öne eğip ömrünün kalan günlerini hesaplaması gerekiyor, çünkü eğer en ufak bir hata yaparsa, İranlı Muhtar, 25 yıl fırsatını yıldırım hızıyla sona erdirecek.”

 Rasthaber
İlgili Terimler :

YORUMLAR